Logo Alliance Française

Zapraszamy na językową i kulturalną podróż do Alliance Francaise Katowice!

Alliance Française w Katowicach oferuje szeroki zakres kursów języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). Dysponujemy zespołem nauczycieli składającym się z polskich lektorów oraz native speakerów, którzy dostarczą Wam najlepszą jakość nauki języka francuskiego. Dla naszych kursantów przewidujemy możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach kulturalnych i biznesowych!

Kto rekomenduje, ten zyskuje! 😉 Ucz się w gronie przyjaciół i korzystajcie z 7% zniżki! Oferujemy również 7% zniżki dla studentów, którzy zakończyli trzy semestry z rzędu! Każdy mieszkaniec, który posiada „Katowicką Kartę Mieszkańca” może też skorzystać z 7% zniżki na kurs języka francuskiego w grupie.

Zachęcamy do sprawdzenia swojego poziomu znajomości języka francuskiego, rozwiązując test poziomujący online. Zajęcia w semestrze prowadzone są online na platformie zoom i stacjonarnie.

👇

Nowy semestr zaczyna się od 3 października. Na zajęcia można dołączyć w trakcie trwania roku akademickiego. Cena kursu w tym przypadku jest wyliczana proporcjonalnie do liczby godzin pozostałej do zrealizowania. 

👆️

📚 Przed nowym semestrem mamy kursy intensywne i gramatyczną powtórkę we wrześniu! 📚

KURSY INDYWIDUALNE

Harmonogram, program oraz liczba godzin do ustalenia.

Masz pytanie? 😀

📩 kontakt@afkatowice.com

☎️ 518 868 344

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami