Logo Alliance Française

1/ Język francuski pozwoli Ci znaleźć lepszą pracę w Polsce!

Czy rzuciłeś okiem na LinkedIn lub Pracuj.pl? Liczba ofert pracy z językiem francuskim stale się powiększa. Międzynarodowe firmy z siedzibami w Polsce, z których wiele pochodzi z Francji poszukują z dnia na dzień coraz więcej osób posługujących się językiem francuskim.

Ucząc się języka francuskiego stawiasz w lepszym świetle nie tylko swój profil na rynku pracy, ale także masz możliwość wyższych zarobków, ponieważ znajomość języków obcych jest zawsze lepiej wynagradzana.

2/ Studiowanie we Francji bez stresu

Znajomość francuskiego pozwoli Ci studiować we Francji! Wszystkie nasze kursy odpowiadają wymogom Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), aby zapewnić stały postęp w nauce. Większość francuskich uczelni wyższych wymaga od zagranicznych studentów poświadczenia znajomości języka w postaci dyplomu DELF lub DALF.

3/ Kultura frankofońska, zaledwie rzut kamieniem od domu

Alliance Francaise to nie tylko stowarzyszenie, którego celem jest nauczanie języka francuskiego, ale także do organizowania działań kulturalnych. Niezależnie od tego, czy są to imprezy kinematograficzne, wystawy, animacje czy nawet warsztaty, Alliance Française daje Ci wiele możliwości, aby odkryć francuskojęzyczny świat!

4/ Poszerzaj swoje horyzonty

Francuski nie tylko ogranicza się do Francji, ale rozciąga się również na wiele innych krajów na świecie. Nauka języka francuskiego pozwoli Ci pracować i odkryć nowe kultury, czy to poprzez Europę, Amerykę Północną lub Afrykę.

5/ Język francuski to język przyszłości

Do 2050 r. ponad 500 milionów ludzi na świecie będzie mówić po francusku. Znajomość tego języka będzie atutem w podróżowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej na całym świecie.

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami